Skip to main content
санаторій Трускавець

Лікарський персонал

Санаторій „Трускавець” функціонує з 1952 року. За цей період часу у нашому санаторії впроваджено майже всі методики дослідження та лікування, які використовуються на курорті, здобуто великий досвід лікування патології нирок та сечовивідних шляхів, захворювань печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, шлунка та кишківника, хвороб обміну речовин, ендокринологічних захворювань. Цей досвід накопичується, узагальнюється та передається від покоління до покоління.
У санаторії працює 26 лікарів. Два заслужених лікаря України. Один кандидат медичних наук. Вісім лікарів мають вищу, шість – першу кваліфікаційну категорією.
У санаторії працюють лікарі таких спеціальностей та надають такі послуги:
терапевти - діагностика та лікування захворювань внутрішніх органів (печінки, жовчовивідних шляхів, шлунка, кишківника, серця та легенів)
урологи - діагностика та лікування захворювань нирок, сечовивідних шляхів, сечового міхура, чоловічих статевих органів.
гінеколог - діагностика та лікування захворювань жіночих статевих органів
рентгенолог - рентгенологічні дослідження органів грудної клітки, кісток, суглобів, ЛОР–органів, зубів, органів черевної порожнини
психотерапевт - лікування порушень сну, депресивних розладів, конфліктів у сім’ї та на роботі, подружньої дезадаптації
стоматологи - лікування захворювань зубів (у тому числі протезування), ясен
лікар функціональної діагностики - діагностика порушень роботи серця, судин нижніх кінцівок, кровообігу головного мозку, легеневого кола кровообігу, холтерівське дослідження ритму серця та АТ.
лікар ультразвукової діагностики - дослідження органів черевної порожнини (печінки, селезінки, підшлункової залози, нирок, сечового та жовчного міхура, чоловічих та жіночих статевих органів), дослідження щитоподібної залози
лікар з лікувальної та спортивної медицини - проведення лікувальної фізкультури при більшості захворювань внутрішніх органів, органів опорно-рухового апарату, захворювань легенів. Лікування на профілакторі Євмінова.
дієтолог - лікувальне харчування при захворюваннях органів травлення, порушеннях обміну речовин. Консультації по раціональному харчуванні в залежності від захворювань
гастроентеролог - лікування органів шлунково-кишкового тракту (гастрити, виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки, захворювання печінки, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози)
проктолог - лікування захворювань товстої кишки та анального каналу (хронічний геморой, анальна тріщина, закрепи)
педіатр - лікування захворювань у дітей
лікарі-лаборанти - проведення досліджень крові, сечі та інших біологічних речовин
невропатолог мануальний терапевт - лікування захворювань хребта та суглобів, захворювань центральної та периферичної нервової системи.

Також в санаторії працюють лікарі-консультанти наступних спеціальностей: отоларинголог, окуліст, хірург, дерматолог.
Медперсонал, який є гордістю оздоровниці, завжди сумлінно і професійно виконує свої обов’язки. Делікатно, ввічливо з дотриманням усіх принципів медичної етики та деонтології у спілкуванні з хворими, сприяє якнайшвидшому їх одужанню.

Контакти:

тел./факс: +38(03247) 66044 – приймальне відділення з (9:00-15:30) год.
мобільний: +38(067) 188 9865 - відділ бронювання
тел./факс: +38(03247) 67067 - інспектор (секретар)
тел./факс: +38(03247) 66144 - головний бухгалтер
тел. +38(03247) 69249 – фахівець (з розрахунків за путівки)
тел. +38(03247) 66077 – медичнй директор
тел.+38(03247) 66155 – економіст

Адреса

82200, Львівська обл., м.Трускавець, вул.Шевченка, 23

Публічні закупівлі

Ми в соцмережі